ინფორმაცია სკოლაში მისაღებად 2025-26 სასწავლო წელი
გაზიარება:
სხვა სიახლეები
სკოლა-ლიცეუმ „მწიგნობართუხუცესში“ მარტის პირველ კვირაში დაწყებით საფეხურზე გაიმართა სასკოლო სპორტული ფესტივალი მძლეოსნობასა და სპორტულ თამაშებში. ფესტივალს ორგანიზება გაუწიეს ფიზიკური აღზრდისა და სპორტის მასწავლებლებმა: დავით ხუბერაშვილმა და ირაკლი ვასაძემ
30 მარტს მარჯანიშვილის თეატრმა უმასპინძლა საერთაშორისო ფესტივალ ,,Geo.Art.Fest”-ს. ფესტივალი გახსნა სკოლა-ლიცეუმ ,,მწიგნობართუხუცესის“ გოგონათა ცეკვის ანსამბლმა (ხელმძღვანელი თამარ ფოცხიშვილი). ჩვენი სკოლის მოსწავლეები ფესტივალის ლაურიატები გახდნენ, დაჯილდოვდნენ სამახსოვრო დიპლომებითა და პრიზით.
21 მარტი მსოფლიო დაუნის სინდრომის შესახებ ცნობიერების ამაღლების დღეს აღნიშნავს.  ჩვენი სკოლის პირველი მეოთხე კლასის  მოსწავლეებიც გამოეხმაურნენ ამ ინიციატივას და კეთილი გულითა  და ნათელი გონებით შეეცადნენ, მეტი ინფორმაცია მიეღოთ   დაუნის  სინდრომის  მქონე ადამიანების  შესახებ.